Hakkımızda

Smarttek Yazılım Teknolojileri Kimdir?

Smarttek Yazılım Teknolojileri A.Ş. 2013 yılından beri Kartlı Ödeme Sistemlerine odaklanmış ürünler üretmektedir.

Smarttek, POS Cihaz YazılımlarıMobil Ödeme SistemleriNFC & RFIDKartlı Ödeme ve Kartlı Geçiş Sistemleri üzerine yazılım geliştirme ve Ar-Ge çalışmaları yapmaktadır.

Engelliler için üretilmiş olan EyeNavigator Göz Takip Sistemi ve HeadNavigator Kafa Takip Sistemi ile engelli vatandaşlarımızın hayatlarına renk katmaktadır.

Geliştirilmiş olan diğer hizmetlerden Kartlı Ödeme Sistemleri ve Fraud Takip Sistemleri konusundaki tecrübeleriyle bu hizmetleri en kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Avansas gibi büyük tedarikçilerin güvendikleri müşterilerine kendi imkanları ile vade yaparak satış yapmak istediklerinde, Smarttek Yazılım Teknolojileri ‘nin sağlamakta olduğu hizmeti kullanarak mini bir bankaymış gibi çalışabilecekleri vadeli satış yönetim sistemimizi kurmaktadır. Bu sayede hem müşteri harcamalarını yönetebiliyor hem de onlara hesap ekstresi göndermek ile beraber bir çok hizmeti sunabilme imkanı sağlamaktadır.

Belgelerimiz

Bilgi Güvenliği Politikamız

BGYS Politikası

Kalite Politikamız

Personel, iş ortakları, müşteri ve tedarikçileri ile birlikte, ortak çıkarların korunarak, faaliyet gösterdiği bilişim sektörünün müşteri memnuniyeti konusunda lider kuruluşu olmayı ve bunu sürekli geliştirerek devam ettirmeyi hedefleyen Smarttek Yazılım A.Ş. kalite politikası,

Müşteri istek ve beklentilerini doğru anlayarak eksiksiz yerine getirmek,

Çalışanların eğitimlerine önem vererek, bilgi ve becerilerini geliştirmek, 

Gelişime ve değişime açık, çevreye ve topluma duyarlı bir şirket olmaktır.

Asseco Grup & Smarttek

Asseco grup bünyesindeki Smarttek markası yeni olmasına rağmen, Asseco South Eastern Europe Ödeme İş Birimi’nin güçlü performans ve memnun müşterilerinden gelen başarısı vardır. Smarttek, kendi geliştirdiği yazılım ve hizmetlerden elde ettiği gelir ile Güneydoğu Avrupa bölgesinin önde gelen bilişim firmalarından Asseco South Eastern Europe group (ASEE) şirketidir. ASEE 22 ülkede faaliyet göstererek bankacılık sektöründe en önemli oyuncudur ve diğer dikey sektörlerde de güçlüdür. 2755’den fazla çalışanı ile Asseco Group bünyesinde faaliyet göstermektedir ve Avrupa’nın en büyük ilk 10 yazılım firmaları arasında yer alıyor.

Smarttek’in üst yönetimi, sektöründe 20 yıldan fazla deneyimli üyelere sahiptir. Smarttek, 2013 yılında yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Smarttek, POS Cihaz Yazılımları, Mobil Ödeme Sistemleri, NFC & RFID, Kartlı Ödeme ve Kartlı Geçiş Sistemleri üzerine yazılım geliştirme ve Ar-Ge çalışmaları yapmaktadır.

Ürün / Hizmetler

Şehir Kartlı Ödeme Sistemei​ 100%
Sosyal Yardım Kart Sistemi​ 100%
Ön Ödemeli Kart Yönetimi 100%
Sadakat Kartı Yönetimi 100%
Mobil Cüzdan Ödeme Sistemleri 100%
Kapalı Devre Ödeme Sistemleri 100%
Kantin Kart Sistemi ve Öğrenci Kantin Kartları 100%
Macera ve Oyun Parkı Ödeme Sistemleri 100%
Fraud Sahtekarlık Takip Sistemi 100%
EFT/POS Cihazı Yazılımları 100%
EFT POS Geliştirme (Castless) 100%
Android POS Geliştirme 100%

Neler Yapıyoruz ?

Turnike Sistemleri​ 100%
Ingenico Yazar Kasa POS Entegrasyonu 100%
Sanal POS Yönetimi 100%
PDKS - Personel Kart Sistemi 100%
Personel Devam Takip Sistemi 100%
Mobil Geçiş Kontrol Sistemi 100%
Parmak İzi Takibi 100%
Yüz Tanıma 100%
Otoyol Ödeme & Ücret Toplama ve Takip Sistemleri​ 100%
Hediye Kartı (Gift Kartlar) 100%
Belediye İhtiyaç Kart Sistemi 100%
EMV de İşlem Güvenliği 100%

Personel, iş ortakları , müşteri ve tedarikçileri ile birlikte, ortak çıkarların korunarak, faaliyet gösterdiği bilişim sektörünün müşteri memnuniyeti konusunda lider kuruluşu olmayı ve bunu sürekli geliştirerek devam ettirmeyi hedefleyen Smarttek kalite politikası,

Müşteri istek ve beklentilerini doğru anlayarak eksiksiz yerine getirmek,

Çalışanların eğitimlerine önem vererek, bilgi ve becerilerini geliştirmek, 

Gelişime ve değişime açık, çevreye ve topluma duyarlı bir şirket olmaktır.

Switch The Language