Eft Pos Geliştirme

EFT POS Geliştirme (Castless)

Eft Pos Terminal Yazılımı konusunda uzman yazılım ekibimiz ile EFT POS cihazı üzerinden yönetmek istediğiniz ödeme ve harcama sistemini sizin ihtiyaçlarınıza göre geliştirip teslim ediyoruz. Belediye Otopark yazılımları, Yemekhane Kartı, Kantin Kart Otomasyonu ve Akıllı Kart ile Pos üzerinden ödeme sistemi gibi uzmanlık alanlarımız ile alacak yönetiminizi çok kolay bir hale getiriyoruz.

Castles Technology’nin yeni tasarlanmış VEGA 3000 eft pos terminal cihazı en son teknoloji üzerine inşa edilmiştir. Onun güçlü mikroişlemci ile yıldırım hızında işleme sağlar. Bu son model VEGA 3000 EFT Pos terminali aynı zamanda nereye giderseniz gidin hareketliliği sağlayan isteğe bağlı bir batarya özelliği ile birlikte geliyor.

VEGA 3000 Wi-Fi, UMTS, GPRS, CDMA, Bluetooth ve USB iletişim seçenekleri sunar ve ayrıca tüm işlem türlerini kabul eder. Manyetik şerit, temaslı ve temassızdır. VEGA 3000 ödeme beklentilerini aşacak bir ideal, güvenli, kalıcı ve güvenilir bir cihazdır.

Kapalı devre ödeme sistemleri üzerine uzman ekibimiz ile eft pos yazılımlarında, bankalara, zincir marketlere ve bayisi olan büyük tedarikçilere özel yazdığımız eft pos terminal yazılımları ile güvenli ve her türlü raporun kolaylıkla alınabildiği çözümler üretiyoruz.

Eft Pos Terminal VEGA 3000 Mobile

1. Güvenlik

2. Uyarlanabilir

3. Olağanüstü Performansı

4. Temassız Sertifikalar

Firmamız adına kayıtlı bulunan POS cihazı yazılım geliştirme SDK dosyalarımız sayesinde ihtiyacınız olan pos cihazı yazılımlarını geliştirebiliyor ve pos yazılımı konusunda müşterilerimize yüksek güvenlikli ödeme sistemi çözümleri sunuyoruz.
Pos programlama üzerine yaptığımız yazılımları ile kapalı devre ödeme sistemleri ve talebinize özel yazdığımız pos cihazı çözümlerimiz ile işlerde hassasiyetle çalışmakta ve müşteri memnuniyetimizi artırmaktayız.
Eft Pos yazılım, pos programlama ve pos sistemleri hakkında bizden özel hizmet almak isteyen ve proje bazında çalışmak istediğiniz işleriniz için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Pos yazılımı çözümlerimiz; akıllı kartlar, kart uygulamaları, pos terminal uygulaması, Temassız, ödeme kartı ve kart yönetim sistemi gibi birçok bileşenleri içerir. Bir Pos terminaline birden fazla uygulama yüklemek mümkündür.

Switch The Language